Dronă PulsGo V666 Max / telecomandă cu ecran / cameră Full DH
Dronă PulsGo V666 Max cu cameră și construcție rezistentă pentru primele experiențe de zbor și înregistrare. Potrivit pentru copii de la vârsta de 5 ani pentru zbor în aer liber și în interior.
- autonomiepână la 25 de minute de zbor
- Cameră Full HD și telecomandă cu ecran de 5,4"
- Pornire și aterizare automată
- max. înălțime de zbor 120m
- Raza de acțiune a controlerului de până la 3 km
- unghi de vizualizare al camerei reglabil electronic
- Stabilizare electronică EIS a imaginii
- stocarea înregistrărilor pe card SD de până la 128 GB
- motoare fiabile fără perii
- iluminare pentru zborul pe timp de noapte
- greutate 188g

Zbor și distracție pentru copii și începători
Bucurați-vă de distracția zborului și de realizarea primelor imagini de sus. Drona PulsGo V666 Max este potrivită pentru copii de la 5 ani și începători, pregătită pentru zbor în aer liber și în interior - astfel vă veți bucura de distracție în grădină și în sufragerie. Datorită telecomenzii cu propriul ecran de 5,4" și funcției de pornire automată, operarea este foarte simplă. După pornire, dronă este pregătită pentru zbor imediat, înregistrare video și realizare de fotografii. Cu o construcție rezistentă și rotoare închise, zborul este sigur chiar și pentru copiii mai mici, fără risc de accidentare sau deteriorare - puteți lua drona în mână fără griji chiar și în timpul zborului.
Drona PulsGo V666 Max are o greutate de 188g (inclusiv bateria) și dimensiuni compacte, potrivindu-se în palma unei mâini. Datorită acestui fapt, puteți lua drona oriunde cu dvs. Pentru transport sigur, dispune de o geantă elegantă, în care încap, pe lângă dronă, toate accesoriile. Bateria cu o capacitate de 1000mAh asigură până la 25 de minute de zbor, filmare și distracție. Înregistrarea realizată se salvează automat pe un card SD. Poate fi ajustată și una dintre cele trei viteze de zbor. De la cea mai lentă - pentru control ușor și zbor în interior, până la viteza de 40km/h pentru distracție în aer liber.
PulsGo V666 Max
Distracție nesfârșită la zbor și la realizarea înregistrărilor pentru copii și adulți.
Primele fotografii și videoclipuri
Cu drona V666 Max, copiii și adulții se vor distra nu doar zburând, ci și realizând fotografii și filmări. Drona are o cameră frontală cu unghi larg cu un unghi de vizualizare de 120°. În timpul zborului, puteți filma sau realiza fotografii la calitate HD. Stabilizarea electronică a imaginii EIS de bază va compensa schimbările bruște de direcție de zbor și vibrațiile rotorilor. De pe telecomandă este posibil să ajustați unghiul ideal de captură al camerei chiar și în timpul zborului, în intervalul 0-90°. Fotografierea și filmarea sunt, pe lângă distracție, și un mod excelent pentru copii de a-și dezvolta creativitatea și imaginația.
Distrează-te cu drona PulsGo V666 Max
Cameră frontală HD
Privește lumea de sus și realizează primele imagini pentru bucurie și distracție. Drona V666 Max are o cameră frontală cu un unghi de vizualizare de 120°, cu care poți crea fotografii și filma. Rezoluția camerei frontale:
- fotografii 1920 x 1080px ( Full HD )
- video 1280x 720px (HD)
În timpul zborului, este posibilă setarea electronică a unghiului ideal de filmare de la telecomandă, în intervalul 0-90°. Înregistrarea realizată este salvată pe un card SD cu o capacitate suportată de 8-128GB introdus în telecomandă, sau direct în memoria telefonului (la zborul cu aplicația).

Motoare fiabile și fără întreținere
Drona PulsGo V666 Max dispune de motoare fără perii (fără perii) tip 1503 cu o putere de 8W, care, comparativ cu motoarele clasice cu perii, au o funcționare mai lină, reacții mai rapide, uzură mai mică și o eficiență energetică mai bună. Rezultatul este stabilitatea dronei, puterea necesară, durata de zbor mai lungă și funcționarea fiabilă pe termen lung, fără necesitatea de întreținere.
Distanța de zbor și raza semnalului telecomenzii este de până la 3 km, iar raza conexiunii cu aplicația este de până la 1,2 km (în funcție de teren și condițiile din locul de zbor). Dronă permite setarea a trei viteze de zbor - de la lentă pentru începători și zborul în interior, până la viteza maximă de 40 km/h pentru distracție în aer liber.

Construcție rezistentă cu protecții pentru elice
Drona este pregătită pentru distracție și mici coliziuni în timpul primelor zboruri. Carcasa este fabricată din plastic ABS rezistent și flexibil, care, în combinație cu greutatea redusă, rezistă chiar și la lovituri minore împotriva obstacolelor solide, cum ar fi pereții. Prin urmare, copiii și începătorii nu riscă deteriorarea imediată în timpul jocului și al primelor zboruri.
Modelul V666 Max are, în plus, o construcție cu rotoare închise, care protejează rotoarele și, în același timp, este sigură. Puteți decola drona din palmă sau o puteți lua în mână în timpul zborului fără riscul de rănire de la elice.

2 moduri de zbor
Drona PulsGo V666 Max permite două moduri de zbor - cu telecomanda sau cu aplicația Wifi UAV pe telefonul mobil. Înainte de fiecare zbor, puteți alege dacă veți folosi telecomanda sau aplicația descărcată pe telefon pentru a controla drona, a transmite imagini și a salva înregistrări.
În cazul zborului cu telecomanda, după pornire, drona și telecomanda se împerechează imediat, inclusiv cu transmiterea instantanee a imaginii. Înregistrarea realizată este în acest caz salvată pe un card SD introdus în telecomandă.
La zborul cu aplicația, drona și aplicația de pe telefon se conectează prin rețeaua WiFi hotspot pe care drona o emite automat la pornire. În acest caz, înregistrarea este salvată direct în memoria telefonului.

Controler cu ecran de 5,4"
Drona PulsGo V666 Max este pregătită pentru a face controlul cât mai simplu posibil. Fără setări, calibrare sau împerechere. Datorită telecomenzii cu ecran LED de 5,4" și baterie, aveți întotdeauna la îndemână tot ce aveți nevoie pentru zbor. După pornire, telecomanda se împerechează automat cu drona, inclusiv cu transmiterea imaginii.
Pe ecranul telecomenzii puteți vedea imaginea de pe cameră, informații de zbor precum altitudinea, distanța sau starea bateriei. Direct pe telecomandă există un slot pentru card SD, pentru salvarea înregistrărilor. Accesoriul include și un adaptor USB, cu ajutorul căruia puteți descărca cu ușurință înregistrarea direct pe computer după terminarea zborului. Telecomanda are propria baterie cu o capacitate de 350mAh și o durată de funcționare de aproximativ 3 ore, astfel încât să nu vă limitați în timpul zborului.

Aplicație mobilă Wifi UAV
Pe lângă telecomandă, puteți utiliza și aplicația descărcată pe telefonul mobil pentru zbor. Aplicația Wifi UAV este destinată tuturor telefoanelor Android și IOS.
Cu ajutorul aplicației, puteți controla toate funcțiile dronei și zborul în sine, la fel ca prin telecomandă. În aplicație sunt afișate informații despre valorile de zbor, nivelul bateriei sau puterea semnalului. În timpul zborului cu aplicația, înregistrarea realizată este salvată direct în galeria telefonului, de unde o puteți partaja sau edita ulterior. Aplicația are, de asemenea, o versiune de bază pentru editări post-producție video și foto.

Conținutul pachetului
- dronă PulsGo V666 Max gri
- telecomandă cu ecran de 5,4"
- 1x baterie
- set de 4 bucăți elice de rezervă
- șurubelniță de service
- cablu de alimentare
- Adaptor USB pentru card SD
- cutie de transport
- cutie originală

| Categorie: | Drone |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.5 kg |
| EAN: | 0792649662847 |
| Barometru: | Da |
| Timp de zbor: | până la 25 de minute |
| Fotografiere cu aparat electronic: | Da / 90° |
| Fotografie gestuală: | Da (în aplicație) |
| GPS-ul: | Nu |
| Giroscop: | Da / 6 axe |
| Greutatea dronei: | 188g |
| Cameră: | Da |
| Sursa de alimentare a controlerului: | Baterie proprie 3,7 V / 350 mAh |
| Reveniți când bateria este descărcată: | Da |
| Recuperarea pierderilor de semnal: | Da |
| Iluminare dronă: | Da |
| Modul Urmărește-mă: | Nu |
| Rezoluția fotografiei: | 3840x2160px |
| Rezoluție video: | 1280*720px (15fps) |
| Stabilizarea imaginii camerei: | EIS / Stabilizare electronică a imaginii |
| Tehnologia de transmitere a imaginii: | Aplicație WiFi 5G / controler de 2,4 GHz |
| Zbor pe rută: | Da |
| Tipul motorului: | motoare fără perii |
| Unghiul camerei frontale: | 120° |
| Gest video: | Da |
| Culoare: | Negru |
| ZOOM: | Nu |
| Decolare și aterizare automată: | Da |
| Detectarea obstacolelor: | Da |
| Gama controlerului: | 3000 de metri |
| Rază de transmisie a imaginii WiFi: | 1200 de metri |
| Reveniți când pierdeți orientarea: | Nu |
| Tipul de afișare al controlerului: | Afișaj LED |
| Dimensiunea afișajului controlerului: | 5,4" (13,5 cm) |
| Aplicație mobilă: | Drone Wifi |
| Capacitatea bateriei: | 7,4 V / 1500 mAh |
| Dimensiunile dronei: | 15,5 x 15,5 x 4,7 cm |
TrântorPulsGo V666 Max
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Descoperiți calitatea la prețuri corecte. Suntem importator direct de electronice marca PulsGo, care combină tehnologii moderne, materiale premium, prelucrare precisă și un design unic.
