Baterie pentru dronă PulsGo L200 Pro / 1600mAh / 7.4V / 11,84Wh
Baterie originală de rezervă pentru dronă dronă PulsGo L200 Pro / capacitate baterie 1600mAh / tensiune 7.4V / 11,84Wh

Magazin de încredere
Peste 10 ani de experiență
100% din produse în stoc
Gata de livrare rapidă!
Plată simplă și sigură
Plătești online sau la livrare – rapid și fără griji.
Service și consultanță profesională
Oferim consultanță ori de câte ori ai nevoie!
Baterie originală de schimb pentru dronă dronăPulsGo L200 Pro.
Parametri tehnici
Stare nouă
Destinat pentru L200 Pro
Greutate 56,2g
Culoare negru
Capacitate baterie în mAh 1600mAh
Tensiune 7,4V
Capacitate baterie în Wh 11,84Wh
Timp de încărcare 2 ore
| Categorie: | Piese de schimb și accesorii |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.3 kg |
| EAN: | 0792649662861 |
| Voltaj: | 7,4 V |
| Durata de viață a bateriei: | 11,84 Wh |
| destinat pentru:: | PulsGoL200 Pro |
| Capacitatea bateriei: | 1600mAh |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Descoperiți calitatea la prețuri corecte. Suntem importator direct de electronice marca PulsGo, care combină tehnologii moderne, materiale premium, prelucrare precisă și un design unic.
