Brățară milaneză cu plasă / lățime 18mm / aur roz / oțel inoxidabil
O curea fină din plasă din oțel inoxidabil în culoarea aur roz concepută nu doar pentru ceasuri inteligente / material oțel inoxidabil / lățime 18mm / lungime reglabilă pentru circumferința încheieturii mâinii în intervalul 10 până la 18cm / închidere de siguranță împotriva pierderii și deschiderii accidentale / prindere universală la ceasuri prin intermediul axelor detașabile /

Accesorii pentru ceasuri
Brățară fină tip plasă din oțel inoxidabil pentru toate tipurile de ceasuri, fabricată din oțel inoxidabil. Este un material foarte rezistent, care este, de asemenea, potrivit pentru persoanele alergice și garantează confort și comoditate la purtarea de zi cu zi și în timpul sportului.
Parametrii
| Material | Oțel inoxidabil |
| Destinat pentru | ceas smartwatch |
| Lățime | 18mm |
| Lungime totală | 19cm |
| Lungime reglabilă | 10 până la 18cm |
| Culoare | Aur roz |
| Categorie: | Curele |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| EAN: | 0792649664520 |
| Dimensiuni: | 18 x 190 mm |
| Conceput pentru ceasuri: | ceas de mână |
| Material: | Oțel inoxidabil |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | SWL Technology Limited Ltd |
|---|---|
| Reprezentantul UE al producătorului : | EQ smart s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Budapešťská 1491/5, Praha 10, 102 00 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | info@equil.cz |
