Brățară milaneză cu plasă / lățime 20mm / negru / oțel inoxidabil
Brățară fină din oțel inoxidabil cu plasă milaneză / culoare neagră / oțel nobil cu finisaj / lățime 20 mm / lungime reglabilă pentru circumferința încheieturii mâinii între 10 și 18 cm / închidere de siguranță împotriva pierderii și desfacerii accidentale.

Accesorii pentru ceasuri
Curea metalică argintie nu doar pentru ceasuri inteligente, realizată din oțel inoxidabil. Este un material foarte rezistent, care este, de asemenea, potrivit pentru persoanele alergice și garantează confort și comoditate la purtarea de zi cu zi și în timpul sportului.
Parametrii
| Material | Oțel inoxidabil |
| Destinat pentru | ceas smartwatch |
| Lățime | 20mm |
| Lungime totală | 19cm |
| Lungime reglabilă | 10 până la 18cm |
| Culoare | Negru |
Notă:
Brățară universală potrivită pentru toate tipurile de ceasuri care au o lățime a curelei de 20 mm.
| Categorie: | Curele |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| Dimensiuni: | 20 x 190 mm |
| Conceput pentru ceasuri: | ceas de mână |
| Material: | Oțel inoxidabil |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | SWL Technology Limited Ltd |
|---|---|
| Reprezentantul UE al producătorului : | EQ smart s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Budapešťská 1491/5, Praha 10, 102 00 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | info@equil.cz |
