Căști wireless ERAZER XT83 Pro / Ear Clip / negru
Căști wireless ERAZER XT83 Pro cu design cu cleme pentru urechi pentru confort maxim fără căderi. Construcția inovatoare cu fixare pe ureche se menține excelent în timpul mișcării, protejează auzul, asigură confort și permite perceperea sunetelor din jur.
- compatibil cu Android, IOS, Windows
- pentru ascultarea muzicii și efectuarea de apeluri
- Sunet stereo 3D de calitate Hi-Fi
- Microfon cu ANC pentru eliminarea zgomotului ambiental
- Difuzor de 10 mm cu putere de 30 mW
- Bluetooth 5.4
- control tactil pe lateralele căștilor
- greutate de doar 5g
- durată de viață a bateriei de până la 4 ore / 15 ore cu cutia

Construcție inovatoare Ear Clip
Căști wireless ERAZER XT83 Pro sunt concepute pentru confort maxim și experiență în timpul sportului și al utilizării zilnice. Cu designul inovator Clip pentru urechi , căștile nu se introduc în urechi, ci se așează direct pe ureche. Datorită acestui fapt, abia dacă simți căștile, acestea rezistă bine în mișcare, îți protejează auzul, asigură confort și îți permit să percepi sunetele din jur. Căști poate fi asociat cu toate telefoanele și alte dispozitive cu sisteme de operare Android, IOS, Windows și MAC prin Bluetooth 5.3.
Căști ERAZER XT83 Pro au o construcție deschisă, unde difuzorul nu este introdus în ureche. Sunetul este transmis la ureche din exterior, așa că îl percepi la fel ca alte sunete din jur. Chiar și atunci când asculți tare, nu trebuie să-ți faci griji că îți vei deteriora auzul și, în același timp, poți percepe toate sunetele din jur. Vei aprecia acest lucru în special atunci când practici sporturi în aer liber în oraș, conduci o mașină sau la birou, unde trebuie să comunici cu colegii.
Căști ERAZER XT83 Pro permit ascultarea muzicii și efectuarea de apeluri confortabile. Fiecare cască are două microfoane pe corp, cu funcționalitate avansată ANC (anulare activă a zgomotului). Acest lucru asigură că apelurile sunt întotdeauna clare și neîntrerupte pentru apelanții de ambele părți. Pentru confort maxim, căștile au comenzi tactile pe laterale , prin intermediul cărora puteți crește și reduce volumul, sări peste melodii și să răspundeți și să încheiați apeluri telefonice.
Căști ERAZER XT83 Pro
Bluetooth 5.4
Căști ERAZER XT83 Pro se împerechează ușor cu un telefon mobil, tabletă, televizor, computer sau orice alt dispozitiv prin intermediul celui mai recent bluetooth 5.4.
Comparativ cu generațiile anterioare, acesta are o stabilitate mai bună conexiune și capacitatea de a transfera date mai rapid cu un consum de energie semnificativ mai mic. Rezultatul sunt apeluri stabile, clare și luminoase, cu o durată lungă de viață a bateriei.
.png)
Până la 15 ore fără priză
Căști ERAZER XT83 Pro pot fi utilizate fără griji pe tot parcursul zilei. În combinație cu cutia de încărcare, au suficientă energie pentru a asculta muzică și a efectua apeluri până la 15 ore.
Fiecare căști au propria baterie cu o capacitate de 30mAh. Reîncărcarea automată a căștilor este asigurată de cutia de încărcare cu o capacitate de 250mAh, care protejează și căștile de deteriorare în timpul transportului.
Căștile se vor încărca la capacitate maximă a bateriei în cutie în mai puțin de două ore. Vă puteți bucura de până la 15 ore de ascultare neîntreruptă a muzicii sau de convorbiri telefonice. (la 70% volum maxim și în combinație cu cutia de încărcare).

Controlul prin atingerea degetului
Lăsați telefonul mobil liniștit în buzunar. Poți controla căștile direct pe laterale prin intermediul comenzilor tactileîn timp ce asculți muzică și efectuezi apeluri telefonice.
Combinațiile de atingere pot fi folosite pentru a reda și a opri o melodie, a sări peste o melodie, a răspunde la un apel și a-l respinge sau a încheia asocierea.
.png)
Sunet stereo 3D
Sunet stereo 3D de top, de calitate HiFi, cu latență scăzută de 40 ms și asigurat de drivere dinamice cu un diametru de 10 mm și o putere de 30mW.
Combinația de titan, grafit și cupru garantează performanțe de top, bas puternic, înalte fine și durată lungă de viață, menținând în același timp caracteristicile difuzorului.
%20(1).png)
Parametri tehnici
Conținutul pachetului
- Căști ERAZER XT83 Pro
- Cutie de încărcare
- Cablur de data
- Manual de utilizare

| Categorie: | Căști bluetooth, wireless, airpods si audio |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| EAN: | 6970703869133 |
| Culoare: | negru |
| Bluetooth: | 5.3 + EDR |
| Durată convorbire la o singură încărcare: | 4 ore (la 80% volum maxim) |
| Durată de ascultare la o singură încărcare: | 4 ore |
| Control tactil: | Da |
| Interval de frecvență: | 20 - 20000Hz |
| Funcție hands-free: | Da |
| Greutate căști: | 5g |
| Microfon integrat: | Da / fiecare cască |
| Capacitatea bateriei carcasei de încărcare: | 250mAh |
| Capacitatea bateriei căștilor: | 30mAh |
| Compactabil: | Android 5.0 / IOS 8.0 și versiuni ulterioare / Windows 7 și versiuni ulterioare |
| Durabilitate: | 16Ω |
| Diametrul traductorului: | 10mm |
| Membrană reproducătoare: | Titan / Cupru |
| Putere difuzor: | 30mW |
| Eliminarea zgomotului ambiental: | CVC 8.0 |
| Tipul de telefon: | Clemă pentru urechi |
| Etanșeitate la apă: | IPX4 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
