Curea elastică din nailon cu lățimea de 20 mm / gri-galben /
Bandă elastică din nylon, potrivită nu doar pentru ceasurile inteligente, în culoarea gri deschis cu margine galbenă / material nylon / închidere cu velcro / lățime 20mm / lungime ajustabilă pentru o circumferință a încheieturii mâinii între 13 și 21,5 cm / material rezistent, moale și flexibil, care garantează confort și comoditate pe durata purtării zilnice / compatibil cu toate ceasurile inteligente care au o lățime a curelei de 20mm
Lățimea de 20mm este, de asemenea, compatibilă cu următoarele ceasuri inteligente:
Garmin Approach S40 / Garmin Forerunner 245 / Garmin Forerunner 645 / Garmin Venu / Garmin Venu Sq / Garmin VívoActive 3 / Garmin VívoMove / Garmin VívoMove 3 Luxe / Garmin VívoMove 3 Sport / Garmin VívoMove 3 Style
Honor Ceas ES / Honor Ceas GT 2 42mm
Huawei Ceas 2 Sport / Huawei Ceas GT 2 42mm
Smasung Galaxy Watch 5 Pro 45mm / Smasung Galaxy Watch 5 40mm / Smasung Galaxy Watch 5 44mm / Smasung Galaxy Watch 4 40mm / Smasung Galaxy Watch 4 44mm / Smasung Galaxy Watch 4 Classic 42mm / Smasung Galaxy Watch 4 Classic 46mm / Samsung Galaxy Ceas 3 41mm / Samsung Galaxy Ceas 42mm / Samsung Galaxy Ceas Activ 40mm / Samsung Galaxy Ceas Activ 2 40mm / Samsung Galaxy Ceas Activ 2 44mm / Samsung Gear S2 Classic / Samsung Gear Sport
Polar Ignite / Polar Unite
Xiaomi Amazfit Bip / Xiaomi Amazfit Bip Lite / Xiaomi Amazfit Bip S / Xiaomi Amazfit Bip S Lite / Xiaomi Amazfit Bip U / Xiaomi Amazfit GTR 42mm / Xiaomi Amazfit GTS / Xiaomi Amazfit GTS 2

Accesorii originale
Curea elastică din nailon de culoare gri deschis, cu margine galbenă și buclă elegantă gri deschis pentru atașarea și detașarea ușoară a curelei.
Fixarea curelei cu velcro asigură posibilitatea de a regla lungimea exactă în funcție de dimensiunea încheieturii. Materialul elastic se adaptează perfect la modificările minore ale circumferinței încheieturii în timpul sportului sau al activității fizice intense, când vasele de sânge se dilată, mușchii sunt perfuzați și, astfel, se modifică dimensiunea încheieturii.
Parametrii
| Material | Nailon |
| Destinat pentru | ceas smartwatch |
| Lățime | 20mm |
| Lungime totală | 21,5 cm |
| Lungime reglabilă | 13 - 21,5 cm |
| Culoare | gri-galben |
Conținutul pachetului
- curea din silicon
- 2 buc. axe pentru fixare
Compatibil cu ceasurile inteligente:
Lenovo S2 Pro
Amazfit GTS
Haylou SL02
zeblaze GTS pro
SUUNTO 3 Fitness
Garmin Forerunner 158 55
Xiaomi MiBro Color
Xiaomi MiBro Air
Mibro Air
Realme Watch
Garmin venu sq
Huami Amazfit Neo
Huami Amazfit GTS 2
Huami Amazfit GTS 2e
Amazfit GTS 2 Mini
Huawei Honor Watch ES
Samsung Galaxy Watch 3 41mm
Xiaomi Haylou LS02
Garmin Venu
Garmin Move 3
Garmin Move Luxe
Garmin Move Style
Huawei watch GT 2 42mm
Huawei Honor Magic Watch 2 42mm
Samsung Galaxy watch active2 40mm 44mm
Huami Amazfit GTR 42mm
Huami Amazfit GTS
Samsung Gear S2 Classic 732
Samsung Gear Sport
Samsung Galaxy Watch Active
Samsung Galaxy Watch 42mm
Huami Amazfit BIP youth
Huami Amazfit BIP lite
Garmin Forerunner 645 245 245M 645 music
Garmin Vivoactive 3 / vivoactive 3 music
Garmin vivomove HR
Garmin vivomove
| Categorie: | Curele |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.1 kg |
| EAN: | 0792649664162 |
| Culoare: | gri-galben |
| Dimensiuni: | 20 x 215 mm |
| Destinat pentru: | Bărbați, femei, copii |
| Material: | Nailon |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
