Curea neagră din oțel inoxidabil / lățime 22mm /
Curea elegantă neagră din oțel inoxidabil concepută nu doar pentru ceasuri inteligente / material oțel inoxidabil 304 / lățime 22mm / lungime reglabilă pentru circumferința încheieturii între 13 și 17cm / închidere de siguranță împotriva pierderii și deschiderii accidentale / prindere ușoară și rapidă prin pini cu eliberare rapidă /

Accesorii pentru ceasuri
Brățară elegantă neagră din oțel inoxidabil de înaltă calitate, cu o lățime de prindere de 22 mm. Material extrem de durabil, care garantează confort și comoditate în timpul purtării pe tot parcursul zilei și în timpul sportului și, de asemenea, este potrivit pentru persoanele alergice.
Fixare ușoară și rapidă a curelei la ceas prin intermediul axelor cu eliberare rapidă detașabile (incluse în pachet). Lungime reglabilă pentru o circumferință a încheieturii mâinii de 13-17 cm + dimensiunea cadranului ceasului de care este atașată brățara.
Posibilitatea de a prelungi individual lungimea prin adăugarea de piese individuale (pentru această opțiune, vă rugăm să ne contactați prin e-mail la info@equil.cz, sau introduceți cererea în notă la crearea comenzii)
Parametrii
| Material | Oțel inoxidabil |
| Destinat pentru | ceas smartwatch |
| Lățime | 22mm |
| Lungime reglabilă | 13 până la 17cm |
| Culoare | Negru |
Conținutul pachetului
- Brățară din oțel inoxidabil
- 2 buc. axe pentru fixare
| Categorie: | Curele |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| EAN: | 0792649664346 |
| Culoare: | Negru |
| Dimensiuni: | 2,2 x 18 cm |
| Conceput pentru ceasuri: | ceas de mână |
| Material: | Oțel inoxidabil |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
| Companie producătoare : | SWL Technology Limited Ltd |
|---|---|
| Reprezentantul UE al producătorului : | EQ smart s.r.o. |
| Adresa reprezentantului UE : | Budapešťská 1491/5, Praha 10, 102 00 |
| Adresa de e-mail a reprezentantului UE : | info@equil.cz |
