Dronă PulsGo V666 Max / telecomandă cu ecran / cameră Full DH
Dronă PulsGo V666 Max cu cameră, controler cu ecran și construcție durabilă pentru primele experiențe de zbor și înregistrare. Potrivit pentru copii de la 5 ani pentru zbor în aer liber și în interior.
- autonomiepână la 25 de minute de zbor
- Cameră Full HD și telecomandă cu ecran de 5,4"
- Pornire și aterizare automată
- max. înălțime de zbor 120m
- Raza de acțiune a controlerului de până la 3 km
- unghi de vizualizare al camerei reglabil electronic
- Stabilizare electronică EIS a imaginii
- stocarea înregistrărilor pe card SD de până la 128 GB
- motoare fiabile fără perii
- iluminare pentru zborul pe timp de noapte
- greutate 188g

Zbor și distracție pentru copii și începători
Bucurați-vă de distracția zborului și de realizarea primelor imagini de sus. Dronă PulsGo V666 Max este potrivită pentru copii de la 5 ani și începători, pregătită pentru zbor în aer liber și în interior - vă veți bucura așadar de distracție în grădină și în sufragerie. Datorită telecomenzii cu propriul ecran de 5,4" și funcției de pornire automată, operarea este foarte simplă. După pornire, dronă este pregătită pentru zbor imediat, înregistrare video și realizare de fotografii. Cu o construcție durabilă și rotoare închise, zborul este sigur și pentru copiii mai mici fără riscul de rănire sau deteriorare - puteți ține în siguranță dronă în mână chiar și în timpul zborului.
Dronă PulsGo V666 Max are o greutate de 188g (inclusiv bateria) și dimensiuni compacte, cu care încape în palma unei mâini. Datorită acestui lucru, copiii își pot lua dronă oriunde cu ei. Pentru transport sigur, are o geantă elegantă, în care încape, pe lângă dronă, și tot accesoriul. Bateria cu o capacitate de 1500mAh asigură până la 25 de minute de zbor, înregistrare video și distracție. Înregistrarea realizată se salvează automat pe un card SD sau direct în memoria telefonului. În timpul zborului, puteți ajusta, de asemenea, una dintre cele trei viteze de zbor. De la cea mai lentă - pentru operare ușoară și zbor în interior, până la viteza de 40 km/h pentru distracție în aer liber.
PulsGo V666 Max
Distracție nesfârșită la zbor și la realizarea înregistrărilor pentru copii și adulți.
Primele fotografii și videoclipuri
Cu drona V666 Max, copiii și adulții se vor distra nu doar zburând, ci și făcând fotografii, filmând sau realizând acrobații 3D. Drona are o cameră frontală wide-angle cu un unghi de vizualizare de 120°. În timpul zborului, puteți filma sau realiza fotografii la calitate HD. Stabilizarea electronică a imaginii EIS de bază va compensa schimbările bruște de direcție de zbor și vibrațiile rotorilor. Pe telecomandă este posibil să reglați electronic unghiul ideal de captură al camerei chiar și în timpul zborului, în intervalul 0-90°. Pe lângă distracție, pentru copii, fotografia și filmarea sunt, de asemenea, o modalitate excelentă de a-și dezvolta creativitatea și imaginația.
Drona PulsGo V666 Max are două moduri de zbor - cu telecomanda sau cu aplicația Wifi UAV de pe telefonul mobil. Înainte de fiecare zbor, copiii pot alege dacă vor folosi telecomanda sau aplicația descărcată pe telefon pentru a controla drona și a transmite imaginea. În cazul zborului cu telecomanda, după pornire, drona și telecomanda se împerechează imediat, inclusiv transmiterea imaginii. În acest caz, înregistrarea este salvată pe un card SD introdus în telecomandă. La zborul cu aplicația, drona și aplicația de pe telefon se conectează prin rețeaua WiFi hotspot pe care drona o transmite automat după pornire. În acest caz, înregistrarea este salvată direct în memoria telefonului. Raza semnalului telecomenzii este de până la 3 km, iar raza conexiunii cu aplicația este de până la 1,2 km (în funcție de teren și condițiile din locul de zbor).
Bucurați-vă de distracție cu drona PulsGo V666 Max
| Categorie: | Drone |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 1.5 kg |
| EAN: | 0792649662854 |
| Barometru: | Da |
| Timp de zbor: | până la 25 de minute |
| Fotografiere cu aparat electronic: | Da / 90° |
| Fotografie gestuală: | Da (în aplicație) |
| GPS-ul: | Nu |
| Giroscop: | Da / 6 axe |
| Greutatea dronei: | 188g |
| Cameră: | Da |
| Sursa de alimentare a controlerului: | Baterie proprie 3,7 V / 350 mAh |
| Reveniți când bateria este descărcată: | Da |
| Recuperarea pierderilor de semnal: | Da |
| Iluminare dronă: | Da |
| Modul Urmărește-mă: | Nu |
| Rezoluția fotografiei: | 3840x2160px |
| Rezoluție video: | 1280*720px (15fps) |
| Stabilizarea imaginii camerei: | EIS / Stabilizare electronică a imaginii |
| Tehnologia de transmitere a imaginii: | Aplicație WiFi 5G / controler de 2,4 GHz |
| Zbor pe rută: | Da |
| Tipul motorului: | motoare fără perii |
| Unghiul camerei frontale: | 120° |
| Gest video: | Da |
| Culoare: | gri |
| ZOOM: | Nu |
| Decolare și aterizare automată: | Da |
| Detectarea obstacolelor: | Da |
| Gama controlerului: | 3000 de metri |
| Rază de transmisie a imaginii WiFi: | 1200 de metri |
| Reveniți când pierdeți orientarea: | Nu |
| Tipul de afișare al controlerului: | Afișaj LED |
| Dimensiunea afișajului controlerului: | 5,4" (13,5 cm) |
| Aplicație mobilă: | Drone Wifi |
| Capacitatea bateriei: | 7,4 V / 1500 mAh |
| Dimensiunile dronei: | 15,5 x 15,5 x 4,7 cm |
TrântorPulsGo V666 Max
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Descoperiți calitatea la prețuri corecte. Suntem importator direct de electronice marca PulsGo, care combină tehnologii moderne, materiale premium, prelucrare precisă și un design unic.
