Sticlă de protecție pentru smartwatch PulsGo HEALTH GE30 Fit
Folie de protecție cu sensibilitate ridicată și 100% transmisie, concepută pentru ecranele ceasurilor inteligente PulsGo HEALTH GE30 Fit / grosime 0,2mm / protejează ecranul împotriva zgârieturilor, loviturilor, apei și altor daune / set de 1 bucată folie de protecție, 2 bucăți șervețele de curățare, 1 bucată aspirator de praf /

Protecție maximă ultra-subțire
Sticlă transparentă de protecție cu sensibilitate ridicată pentru ecranul ceasului inteligent PulsGo HEALTH GE30 Fit cu o diagonală de 1,43". Protejează perfect ecranul ceasului inteligent împotriva zgârieturilor sau a murdăririi ecranului.
Folia de protecție are o grosime de doar 0,2 mm, astfel încât se îmbină perfect cu ecranul ceasului inteligent. Materialul utilizat oferă protecție maximă, asigurând în același timp 100% din proprietățile tactile originale ale ecranului și o transmisie a culorilor de 99,9%.
Sticla de protecție este concepută direct pentru modelul PulsGo HEALTH GE30 Fit fără a necesita ajustări suplimentare de dimensiune. Aplicarea foliei de sticlă este ușoară, fără a fi nevoie de o vizită la service. Pachetul include șervețele de curățare și un autocolant. Pentru prima aplicare, folia de sticlă are un strat special, cu ajutorul căruia puteți aplica folia fără bule de aer.
Foarte rezistent la:
- Împotriva zgârieturilor
- Împotriva amprentelor
- Rezistent la impact
- Rezistent la grăsime
Conținutul pachetului
- 1x sticlă de protecție
- 2x șervețele de curățare pentru ecran
- 1x autocolant de curățare pentru praf
- 1x ambalaj original
| Categorie: | Folii și sticlă de protecție |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.1 kg |
| EAN: | 0792649663660 |
| Conceput pentru ceasuri: | PulsGo SĂNĂTATE GE30 Fit |
| Grosime: | 0,2 mm |
| Dimensiune: | diagonală 1,43" |
| Faţă: | rundă |
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Descoperiți calitatea la prețuri corecte. Suntem importator direct de electronice marca PulsGo, care combină tehnologii moderne, materiale premium, prelucrare precisă și un design unic.
