Căști wireless Ear Clip ProTech Q80 / alb
Căști wireless ProTech Q80 cu o construcție unică Ear Clip garantează confort, fixare excelentă, siguranță și delicatețe la ascultarea muzicii.
- Construcție Ear Clip a căștilor
- posibilitatea de a asculta muzică și de a telefona
- Difuzor de 10 mm cu putere de 10 mW
- bluetooth 5.3 rapid și economic
- durată de viață de 32 de ore de ascultare în combinație cu cutia
- control tactil pe lateralele căștilor
- microfon cu anulare a zgomotului ambiental ANC
- cutie de încărcare cu capacitatea bateriei de 350mAh
- greutatea căștii este de doar 5g

Confortabil și sigur
Căști wireless ProTech Q80 cu design inovator cu clemă EAR . Căști nu se fixează în ureche, ci se fixează direct pe lobul urechii. Astfel, vă puteți bucura de o mișcare liberă și fără griji și nu trebuie să vă faceți griji că vă cad căștile. Sunetul este transmis prin tehnologia Bone Conduction prin oasele obrazului direct în urechea medie. Datorită acestui fapt, căștile sunt blânde cu urechile și, în același timp, sigure, deoarece vă permit să auziți toate sunetele din jur în timpul ascultării.
Veți aprecia în special următoarele la căștile cu construcție EAR Clip:
- căștile nu cad
- sunt extrem de confortabile și nu apasă
- nu există riscul ca garnitura să intre în canalul auditiv
Cu căștile puteți, de asemenea, să telefonați confortabil. Fiecare cască este echipată cu un microfon cu tehnologie de anulare a zgomotului ambiental ANC (Active Noise Cancelling). După împerecherea cu un telefon mobil, puteți răspunde și încheia apeluri telefonice prin intermediul controlului tactil de pe părțile laterale ale căștilor.
Asocierea cu un telefon mobil, o tabletă sau un PC este asigurată de cea mai recentă versiune Bluetooth 5.3. Astfel, Căști are o transmisie stabilă a unor volume mari de date cu un consum foarte redus de energie. Durata totală de viață a bateriei este de până la 6 ore de ascultare sau convorbire la o singură încărcare. (măsurată la 70% din puterea maximă a difuzorului)
Căști sunt compatibile cu sistemele de operare Android 5.0 și IOS 9.0 și cu toate versiunile ulterioare ale acestor sisteme.
Căști ProTech Q80
Control tactil
Căști ProTech Poți controla căștile Q80 pe ecranul telefonului mobil sau direct pe părțile laterale ale fiecărei căști folosind comenzile tactile. Prin combinarea atingerilor, puteți reda și opri o melodie, puteți sări peste o melodie, puteți accepta și respinge un apel sau puteți termina asocierea.

Cutie de încărcare
Fiecare cască are propria baterie cu o capacitate de 40mAh, care garantează 6 ore de ascultare a muzicii la o singură încărcare la 70% din putere. Cutia magnetică de încărcare este concepută pentru transportul și reîncărcarea căștilor.
Cutia cu o capacitate de 350mAh permite până la 4 cicluri de reîncărcare repetate ale căștilor la capacitate maximă, prelungind astfel timpul de ascultare până la 24 de ore. Partea frontală a cutiei are un afișaj LED cu un indicator al stării rămase a capacității căștilor și a cutiei în sine.

Parametri tehnici
| Versiune Bluetooth | 5.3 |
| Raport semnal-zgomot (SNR) | 32dB |
| Eliminare zgomot | Noice Canceling 8.0 |
| Diametrul difuzorului | 10mm |
| Capacitatea bateriei cutiei | 350mAh |
| Capacitatea bateriei căștilor | 40mAh |
| Durata de viață a bateriei cu o singură încărcare | 6 ore |
| Interval de frecvență | 20Hz-20KHz |
| Rezistență | 16 Ohm |
| Timp de latență | 60 ms |
Conținutul pachetului
- Căști ProTech Q80
- Cutie de încărcare 350mAh
- Cablu de încărcare pentru cutie
- Manual de utilizare
| Categorie: | Căști bluetooth, wireless, airpods si audio |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| EAN: | 0792649668344 |
| Culoare: | alb |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Durată convorbire la o singură încărcare: | 6 ore |
| Durată de ascultare la o singură încărcare: | 6 ore |
| Control tactil: | Da |
| Interval de frecvență: | 20 - 20000Hz |
| Funcție hands-free: | Da |
| Greutate căști: | 5g |
| Microfon integrat: | Da / fiecare cască |
| Capacitatea bateriei carcasei de încărcare: | 400mAh |
| Capacitatea bateriei căștilor: | 40mAh |
| Compactabil: | Android 5.0 / IOS 8.0 și versiuni ulterioare / |
| Durabilitate: | 16Ω |
| Diametrul traductorului: | 10mm |
| Membrană reproducătoare: | grafit |
| Raport semnal-zgomot (SNR): | 36dB |
| Eliminarea zgomotului ambiental: | Active Noise Cancelling (ANC) |
| Etanșeitate la apă: | IPX5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
