Ear Clip căști wireless ProTech Q80 / rose gold
Căști wireless ProTech Q80 cu o construcție unică Ear Clip garantează confort, fixare excelentă, siguranță și delicatețe la ascultarea muzicii.
- Construcție Ear Clip a căștilor
- posibilitatea de a asculta muzică și de a telefona
- Difuzor de 10 mm cu putere de 10 mW
- bluetooth 5.3 rapid și economic
- durată de viață de 32 de ore de ascultare în combinație cu cutia
- control tactil pe lateralele căștilor
- microfon cu anulare a zgomotului ambiental ANC
- cutie de încărcare cu capacitatea bateriei de 350mAh
- greutatea căștii este de doar 5g

Construcție inovatoare Ear Clip
Căști wireless ProTech Q80 sunt concepute pentru confort maxim și experiență în timpul sportului și utilizării zilnice. Cu designul inovator Clip pentru urechi , căștile nu se introduc în urechi, ci se așează direct pe ureche. Datorită acestui fapt, abia dacă simți căștile, acestea rezistă bine în mișcare, îți protejează auzul, asigură confort și îți permit să percepi sunetele din jur. Căști poate fi asociat cu toate telefoanele și alte dispozitive cu sisteme de operare Android, IOS, Windows și MAC prin Bluetooth 5.3.
Căști ProTech Q80 Pro au o construcție deschisă, unde difuzorul nu este introdus în ureche. Sunetul este transmis la ureche din exterior, așa că îl percepi la fel ca alte sunete din jur. Chiar și atunci când asculți tare, nu trebuie să-ți faci griji că îți vei deteriora auzul și, în același timp, poți percepe toate sunetele din jur. Vei aprecia acest lucru în special atunci când practici sporturi în aer liber în oraș, conduci o mașină sau la birou, unde trebuie să comunici cu colegii.
Căști ProTech Q80 permit ascultarea muzicii și efectuarea de apeluri confortabile. Fiecare cască are două microfoane pe corp, cu funcționalitate avansată ANC (anulare activă a zgomotului). Acest lucru asigură că apelurile sunt întotdeauna clare și neîntrerupte pentru apelanții de ambele părți. Pentru confort maxim, căștile au comenzi tactile pe laterale , prin intermediul cărora puteți crește și reduce volumul, sări peste melodii și să răspundeți și să încheiați apeluri telefonice.
Căști ProTech Q80
Bluetooth 5.3
Căști ProTech Q80 se împerechează ușor cu telefonul mobil, tableta, televizorul, computerul sau orice alt dispozitiv prin cel mai recent bluetooth 5.3.
Comparativ cu generațiile anterioare, acesta are o stabilitate mai bună conexiune și capacitatea de a transfera date mai rapid cu un consum de energie semnificativ mai mic. Rezultatul sunt apeluri stabile, clare și luminoase, cu o durată lungă de viață a bateriei.

Până la 30 de ore fără priză
Căști ProTech Q80 pot fi utilizate fără griji pe tot parcursul zilei. În combinație cu cutia de încărcare, au suficientă energie pentru ascultarea muzicii și apeluri telefonice până la 30 de ore.
Fiecare cască are propria baterie cu o capacitate de 40mAh. Încărcarea automată a căștilor este asigurată de cutia de încărcare cu o capacitate de 400mAh, care protejează căștile de deteriorare în timpul transportului.
Căștile se vor încărca la capacitate maximă a bateriei în cutie în mai puțin de două ore. Vă puteți bucura de până la 15 ore de ascultare neîntreruptă a muzicii sau de convorbiri telefonice. (la 70% volum maxim și în combinație cu cutia de încărcare).

Controlul prin atingerea degetului
Lăsați telefonul mobil liniștit în buzunar. Poți controla căștile direct pe laterale prin intermediul comenzilor tactileîn timp ce asculți muzică și efectuezi apeluri telefonice.
Combinațiile de atingere pot fi folosite pentru a reda și a opri o melodie, a sări peste o melodie, a răspunde la un apel și a-l respinge sau a încheia asocierea.

Sunet stereo 3D
Sunet stereo de înaltă calitate în calitate HiFi cu o latență scăzută de 40ms sunt asigurate de drivere dinamice cu un diametru de 10mm și o putere de 30mW.
Combinația de titan, grafit și cupru garantează performanțe de top, bas puternic, înalte fine și durată lungă de viață, menținând în același timp caracteristicile difuzorului.

Parametri tehnici
Conținutul pachetului
- Căști ProTech Q80 aur roz
- Cutie de încărcare
- Cablur de data
- Manual de utilizare

| Categorie: | Căști bluetooth, wireless, airpods si audio |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| EAN: | 0792649668337 |
| Culoare: | roz / auriu roz |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Durată convorbire la o singură încărcare: | 6 ore |
| Durată de ascultare la o singură încărcare: | 6 ore |
| Control tactil: | Da |
| Interval de frecvență: | 20 - 20000Hz |
| Funcție hands-free: | Da |
| Greutate căști: | 5g |
| Microfon integrat: | Da / fiecare cască |
| Capacitatea bateriei carcasei de încărcare: | 400mAh |
| Capacitatea bateriei căștilor: | 40mAh |
| Compactabil: | Android 5.0 / IOS 8.0 și versiuni ulterioare / |
| Durabilitate: | 16Ω |
| Diametrul traductorului: | 10mm |
| Membrană reproducătoare: | grafit |
| Raport semnal-zgomot (SNR): | 36dB |
| Eliminarea zgomotului ambiental: | Active Noise Cancelling (ANC) |
| Etanșeitate la apă: | IPX5 |
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
