Căști wireless REMAX CozyBuds W15 / Ear Clip / verde pastel
Căști wireless REMAX Căștile CozyBuds W15 cu design cu cleme pentru urechi oferă confort maxim și comoditate, fără a cădea. Construcția inovatoare cu fixare pe ureche se menține excelent în timpul mișcării, protejează auzul, asigură confort și permite perceperea sunetelor din jur.
- compatibil cu Android, IOS, Windows
- pentru ascultarea muzicii și efectuarea de apeluri
- Sunet stereo 3D de calitate Hi-Fi
- Microfon cu ANC pentru eliminarea zgomotului ambiental
- Difuzor de 10mm cu o putere de 3mW
- Bluetooth 5.3
- control tactil pe lateralele căștilor
- greutate de doar 41g
- autonomie de până la 4 ore / 16 ore cu carcasa

Construcție inovatoare Ear Clip
Căști wireless REMAX Căștile CozyBuds W15 sunt concepute pentru confort și experiență maximă în timpul sportului și al purtării zilnice. Cu designul inovator Clip pentru urechi , căștile nu se introduc în urechi, ci se așează direct pe ureche. Datorită acestui fapt, abia dacă simți căștile, acestea rezistă bine în mișcare, îți protejează auzul, asigură confort și îți permit să percepi sunetele din jur. Căști poate fi asociat cu toate telefoanele și alte dispozitive cu sisteme de operare Android, IOS, Windows și MAC prin Bluetooth 5.3.
Construcție Ear Clip
Designul inovator cu prindere la nivelul lobilor urechii oferă un suport excelent în timpul mișcării, protejează auzul, asigură confort și vă permite să percepeți sunetele din jur.
Căști REMAX Căștile CozyBuds W15 au un design deschis, în care difuzorul nu este introdus în ureche. Sunetul este transmis la ureche din exterior, așa că îl percepi la fel ca alte sunete din jur. Chiar și atunci când asculți tare, nu trebuie să-ți faci griji că îți vei deteriora auzul și, în același timp, poți percepe toate sunetele din jur. Vei aprecia acest lucru în special atunci când practici sporturi în aer liber în oraș, conduci o mașină sau la birou, unde trebuie să comunici cu colegii.
Căști REMAX Căștile CozyBuds W15 vă permit să ascultați muzică și să efectuați apeluri telefonice confortabil. Fiecare cască are două microfoane pe corp, cu funcționalitate avansată ANC (anulare activă a zgomotului). Acest lucru asigură că apelurile sunt întotdeauna clare și neîntrerupte pentru apelanții de ambele părți. Pentru confort maxim, căștile au comenzi tactile pe laterale , prin intermediul cărora puteți crește și reduce volumul, sări peste melodii și să răspundeți și să încheiați apeluri telefonice.
Căști REMAX CozyBuds W15
Bluetooth 5.3
Căști REMAX Poți conecta cu ușurință căștile CozyBuds W15 la telefonul mobil, tableta, televizorul, computerul sau orice alt dispozitiv prin Bluetooth 5.3.
Comparativ cu generațiile anterioare, acesta are o stabilitate mai bună conexiune și capacitatea de a transfera date mai rapid cu un consum de energie semnificativ mai mic. Rezultatul este un apel stabil, curat și clar, cu o autonomie mare a bateriei și o rază de acțiune de până la 10 m.

Până la 4 ore fără priză
Căști REMAX Poți folosi căștile CozyBuds W15 pe tot parcursul zilei fără griji. Acestea oferă suficientă putere pentru a asculta muzică și a efectua apeluri timp de până la 4 ore.
Fiecare cască are propria baterie cu o capacitate de 25 mAh. Reîncărcarea automată a căștilor este asigurată de o cutie de încărcare cu o capacitate de 230 mAh, care protejează și căștile împotriva deteriorării în timpul transportului.
Căștile din cutie se vor încărca la capacitate maximă în aproximativ 1 oră. În acest fel, te poți bucura de ascultarea muzicii și efectuarea apelurilor telefonice confortabil, fără întreruperi inutile.

Controlul prin atingerea degetului
Lăsați telefonul mobil liniștit în buzunar. Poți controla căștile direct pe laterale prin intermediul comenzilor tactileîn timp ce asculți muzică și efectuezi apeluri telefonice.
Combinațiile de atingere pot fi folosite pentru a reda și a opri o melodie, a sări peste o melodie, a răspunde la un apel și a-l respinge sau a încheia asocierea.

Sunet stereo 3D
Sunet stereo 3D de înaltă calitate HiFi este oferit de difuzoare dinamice cu un diametru de 10 mm și o putere de 3 mW.
Reglarea echilibrată asigură o audiție plăcută, cu accent pe medii și înalte clare și un bas suficient pentru utilizarea zilnică.

Parametri tehnici
Conținutul pachetului
- Căști REMAX CozyBuds W15
- Cutie de încărcare
- Cablur de data (USB-C)
- Manual de utilizare

| Categorie: | Căști bluetooth, wireless, airpods si audio |
|---|---|
| Garanţie: | 2 ani |
| Greutate: | 0.2 kg |
| EAN: | 6954851220947 |
| Culoare: | verde |
| Bluetooth: | 5.3 |
| Durată convorbire la o singură încărcare: | 4 ore (la 80% volum maxim) |
| Durată de ascultare la o singură încărcare: | 4 ore |
| Control tactil: | Da |
| Interval de frecvență: | 20 - 20000Hz |
| Funcție hands-free: | Da |
| Greutate căști: | 4g |
| Microfon integrat: | Da / fiecare cască |
| Capacitatea bateriei carcasei de încărcare: | 230mAh |
| Capacitatea bateriei căștilor: | 25mAh |
| Compactabil: | Android 5.0 / IOS 8.0 și versiuni ulterioare / Windows 7 și versiuni ulterioare |
| Durabilitate: | 16Ω |
| Diametrul traductorului: | 10mm |
| Membrană reproducătoare: | Titan / Cupru |
| Putere difuzor: | 30mW |
| Eliminarea zgomotului ambiental: | CVC 8.0 |
| Tipul de telefon: | Clemă pentru urechi |
| Etanșeitate la apă: | IPX4 |
REMAXW15
Evaluarea produsului
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
Discuţie
Fiţi prima persoană care va posta un articol la acest produs!
